Hochzillertal III
8,7
| regio: | Zillertal |
| capaciteit: | 8 personen |
| prijs: | € 23 (retour) |
561m
1736m
3063m
QQ_feat_height_difference_QQm


bron: Andi Frank

| eigenschappen Hochzillertal III Kaltenbach | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 112 |
| bedrijf | Hochzillertal |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 1736m |
| hoogte dalstation | 561m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 1175 |
| {features:feat_jaar} | 2006 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 3063m |
| {features:feat_middelstation-1} | Empty |
| {features:feat_middelstation-2} | Empty |
| aantal personen | 8 |
| prijsklasse | 20 - 30 |
| producent | Leitner |
| {features:feat_product-id} | Bb7 |
| aantal stations | 2 |
| straat | Postfeldstrasse 7 |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Omloopkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | 4352832800 |
| {features:feat_tijd} | 8,6 min |
| liftnaam | Hochzillertal III |
| type | kabelbaan |
Hochzillertal III
6272 Kaltenbach
Zillertal
Oostenrijk
E-mail:info@hochzillertal.com



