Schatzbergbahn
8,7
| regio: | Wildschönau |
| capaciteit: | 8 personen |
| prijs: | € 21 (retour) |
860m
1780m
4000m
QQ_feat_height_difference_QQm


bron: Rita Munnikhuis

| eigenschappen Schatzbergbahn Auffach | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 142 |
| dieren toegestaan | Yes |
| bedrijf | Ski Juwel Alpbachtal Wildsch?nau |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 1780m |
| hoogte dalstation | 860m |
| {features:feat_hoogte-middelstation-1} | 1293 |
| {features:feat_hoogteverschil} | 920 |
| {features:feat_jaar} | 2017-01-01 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | Yes |
| lengte | 4000m |
| {features:feat_middelstation-1} | Mittelstation Koglmoos |
| aantal personen | 8 |
| prijsklasse | 20 - 30 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | 3 |
| {features:feat_rolstoelvriendelijk} | No |
| aantal stations | 3 |
| straat | Dorf, Auffach 273 |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Omloopkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | -+43.5336.5233- |
| {features:feat_tijd} | 13 min |
| liftnaam | Schatzbergbahn |
| type | kabelbaan |
| {features:feat_uniek} | No |



