Musenalp
8,7
| regio: | Centraal Zwitserland |
| capaciteit: | 4 personen |
| prijs: | € 19 (retour) |
1150m
1750m
1417m
QQ_feat_height_difference_QQm



| eigenschappen Musenalp Niederrickenbach | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 2 |
| bedrijf | Musenalp |
| frequency | Op verzoek |
| Hoogte eindpunt | 1750m |
| hoogte dalstation | 1150m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 600 |
| {features:feat_jaar} | 1951 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 1417m |
| aantal personen | 4 |
| prijs | 19 |
| prijsklasse | 10 - 20 |
| producent | Niederberger |
| aantal stations | 2 |
| straat | Musenalp 1 |
| subtype | pendelkabelbaan |
| systeem | Pendelkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | 041 628 12 45 |
| {features:feat_tijd} | 10:00 min |
| liftnaam | Musenalp |
| type | kabelbaan |
| {features:feat_uniek} | |
Musenalp
6383 Niederrickenbach
Centraal Zwitserland
Zwitserland
E-mail:musenalp@bluewin.ch



