Vogel
8,7
| regio: | Bohinj |
| capaciteit: | 80 personen |
| prijs: | € 32 (retour) |
569m
1533m
1663m
QQ_feat_height_difference_QQm



| eigenschappen Vogel Ukanc | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 2 |
| bedrijf | Vogel Ski Center |
| frequency | Om de 30 min |
| Hoogte eindpunt | 1533m |
| hoogte dalstation | 569m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 964 |
| {features:feat_jaar} | 2001 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 1663m |
| aantal personen | 80 |
| prijs | 32 |
| prijsklasse | 30 - 50 |
| producent | Poma |
| aantal stations | 2 |
| straat | Ukanc 6 |
| subtype | pendelkabelbaan |
| systeem | Pendelkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | 38645729712 |
| {features:feat_tijd} | 6:00 min |
| liftnaam | Vogel |
| type | kabelbaan |



