Rosenalmbahn
8,7
| regio: | Zillertal |
| capaciteit: | 8 personen |
| prijs: | € 31 (retour) |
579m
1744m
3655m
QQ_feat_height_difference_QQm






| eigenschappen Rosenalmbahn Rohrberg | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 146 |
| dieren toegestaan | |
| bedrijf | Zillertal Arena |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 1744m |
| hoogte dalstation | 579m |
| {features:feat_hoogte-middelstation-1} | 1309 |
| {features:feat_hoogteverschil} | 1165 |
| {features:feat_jaar} | 1995 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 3655m |
| {features:feat_middelstation-1} | Mittelstation Zillertalarena |
| {features:feat_middelstation-2} | Empty |
| aantal personen | 8 |
| prijsklasse | 30 - 50 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | Bb9 |
| aantal stations | 3 |
| straat | Rohr 23 |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Omloopkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | 4352827165 |
| {features:feat_tijd} | 10,1 min |
| liftnaam | Rosenalmbahn |
| type | kabelbaan |



