Markbachjochbahn
8,7
| regio: | Wildschönau |
| capaciteit: | 8 personen |
| prijs: | € 21 (retour) |
835m
1465m
1896m
QQ_feat_height_difference_QQm





| eigenschappen Markbachjochbahn Niederau | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 31 |
| dieren toegestaan | |
| bedrijf | Wildschönauer Bergbahnen |
| Hoogte eindpunt | 1465m |
| hoogte dalstation | 835m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 630 |
| {features:feat_jaar} | 1995 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 1896m |
| aantal personen | 8 |
| prijsklasse | 20 - 30 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | Bba_632c742635a3f |
| aantal stations | 2 |
| straat | Dorfstrasse 91a |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Omloopkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | -+43.5339.5353- |
| {features:feat_tijd} | 6 |
| liftnaam | Markbachjochbahn |
| type | kabelbaan |



