Gletscherbus 1
8,7
| regio: | Zillertal |
| capaciteit: | 24 personen |
| prijs: | € 19 (retour) |
1501m
2031m
1412m
QQ_feat_height_difference_QQm





| eigenschappen Gletscherbus 1 Hintertux | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 24 |
| dieren toegestaan | |
| bedrijf | Zillertaler Gletscherbahn |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 2031m |
| hoogte dalstation | 1501m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 530 |
| {features:feat_jaar} | 2008 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 1412m |
| {features:feat_middelstation-1} | Empty |
| {features:feat_middelstation-2} | Empty |
| aantal personen | 24 |
| prijsklasse | 10 - 20 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | Bb19 |
| {features:feat_rolstoelvriendelijk} | |
| aantal stations | 2 |
| straat | Hintertux 794 |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Funitel |
| {features:feat_telefoon} | 4352878510 |
| {features:feat_tijd} | 5,25 min |
| liftnaam | Gletscherbus 1 |
| type | kabelbaan |
Gletscherbus 1
6293 Hintertux
Zillertal
Oostenrijk
E-mail:info@hintertuxergletscher.at



