Gerlossteinbahn
8,7
| regio: | Zillertal |
| capaciteit: | 27 personen |
| prijs: | € 20.5 (retour) |
900m
1650m
2270m
QQ_feat_height_difference_QQm





| eigenschappen Gerlossteinbahn Hainzenberg | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 4 |
| bedrijf | Gerlossteinbahn |
| frequency | 30 minuten |
| Hoogte eindpunt | 1650m |
| hoogte dalstation | 900m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 750 |
| {features:feat_jaar} | 1988 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 2270m |
| aantal personen | 27 |
| prijsklasse | 20 - 30 |
| producent | Swoboda |
| {features:feat_product-id} | Bba_632c73f0117a1 |
| {features:feat_rolstoelvriendelijk} | |
| aantal stations | 2 |
| straat | Dörfl 396 |
| subtype | pendelkabelbaan |
| systeem | Groeps-pendelkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | (0043) 5282 2275 |
| {features:feat_tijd} | 6:15 |
| liftnaam | Gerlossteinbahn |
| type | pendelkabelbaan |
| {features:feat_uniek} | |
Gerlossteinbahn
6278 Hainzenberg
Zillertal
Oostenrijk
E-mail:info@zillertalarena.com



