Füssener Jöchle Bahn
8,7
| regio: | Vitales Land Tannheimertal Reutte |
| capaciteit: | 8 personen |
| prijs: | € 22 (retour) |
1205m
1821m
2603m
QQ_feat_height_difference_QQm


| eigenschappen Füssener Jöchle Bahn Grän | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 43 |
| bedrijf | Liftgesellschaft Grän |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 1821m |
| hoogte dalstation | 1205m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 616 |
| {features:feat_jaar} | 1998 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 2603m |
| aantal personen | 8 |
| prijsklasse | 20 - 30 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | 79 |
| aantal stations | 2 |
| straat | Füssener-Jöchle-Strasse 8 |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Omloopkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | -+43.5675.6363- |
| {features:feat_tijd} | 8,5 min |
| liftnaam | Füssener Jöchle Bahn |
| type | omloopkabelbaan |
Füssener Jöchle Bahn
6673 Grän
Vitales Land Tannheimertal Reutte
Oostenrijk
E-mail:info@lifte-graen.com



