Alpkogelbahn
8,7
| regio: | Paznauntal |
| capaciteit: | 8 personen |
| prijs: | € 15 (retour) |
1622m
1974m
1399m
QQ_feat_height_difference_QQm



| eigenschappen Alpkogelbahn Galtür | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 32 |
| bedrijf | Bergbahnen Silvretta Galtür GmbH & Co KG |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 1974m |
| hoogte dalstation | 1622m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 352 |
| {features:feat_jaar} | 2004 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 1399m |
| aantal personen | 8 |
| prijsklasse | 10 - 20 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | 67 |
| aantal stations | 2 |
| straat | Galtür 300 |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Omloopkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | -+43.5443.8344- |
| {features:feat_tijd} | 4 min |
| liftnaam | Alpkogelbahn |
| type | omloopkabelbaan |



