Kombibahn Penken
8,7
| regio: | Zillertal |
| capaciteit: | 10 personen |
| prijs: | € 21 (retour) |
1789m
1990m
867m
QQ_feat_height_difference_QQm




| eigenschappen Kombibahn Penken Finkenberg | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 20 |
| dieren toegestaan | |
| bedrijf | Mayrhofner Bergbahnen |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 1990m |
| hoogte dalstation | 1789m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 200 |
| {features:feat_jaar} | 2010 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 867m |
| {features:feat_middelstation-1} | Empty |
| {features:feat_middelstation-2} | Empty |
| aantal personen | 10 |
| prijsklasse | 20 - 30 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | Bb12 |
| {features:feat_rolstoelvriendelijk} | |
| aantal stations | 2 |
| straat | Penkenberg 605 |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Omloopkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | 43528562277 |
| {features:feat_tijd} | 3 min |
| liftnaam | Kombibahn Penken |
| type | kabelbaan |
Kombibahn Penken
6290 Finkenberg
Zillertal
Oostenrijk
E-mail:info@mayrhofner-bergbahnen.com



