Wimbachexpress
8,7
| regio: | Zillertal |
| capaciteit: | 10 personen |
| prijs: | € 25 (retour) |
1633m
2336m
2175m
QQ_feat_height_difference_QQm


bron: Leitner

| eigenschappen Wimbachexpress Aschau im zillertal | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 62 |
| bedrijf | Hochzillertal |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 2336m |
| hoogte dalstation | 1633m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 703 |
| {features:feat_jaar} | 2018 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 2175m |
| {features:feat_middelstation-1} | Empty |
| {features:feat_middelstation-2} | Empty |
| aantal personen | 10 |
| prijsklasse | 20 - 30 |
| producent | Leitner |
| {features:feat_product-id} | Bb8 |
| aantal stations | 2 |
| straat | Aschau 17 |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Omloopkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | 4352832800 |
| {features:feat_tijd} | 6,4 min |
| liftnaam | Wimbachexpress |
| type | kabelbaan |
Wimbachexpress
6274 Aschau im zillertal
Zillertal
Oostenrijk
E-mail:info@hochzillertal.com



