Seceda
8,7
| regio: | Val Gardena |
| capaciteit: | 64 personen |
| prijs: | € 45 (retour) |
1726m
2445m
2045m
QQ_feat_height_difference_QQm



| eigenschappen Seceda Ortisei | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 2 |
| dieren toegestaan | |
| bedrijf | Funivie Secada AG |
| frequency | Om de 30 min |
| Hoogte eindpunt | 2445m |
| hoogte dalstation | 1726m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 719 |
| {features:feat_jaar} | 1983 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 2045m |
| aantal personen | 64 |
| prijs | 45 |
| prijsklasse | 30 - 50 |
| producent | Doppelmayr |
| aantal stations | 2 |
| straat | Val d-anna 2 |
| subtype | pendelkabelbaan |
| systeem | Pendelkabelbaan |
| {features:feat_tijd} | 3:00 min |
| liftnaam | Seceda |
| type | kabelbaan |



