Grenoble-Bastille
8,7
| regio: | auvergne |
| capaciteit: | 30 personen |
| prijs: | € 9.6 (retour) |
208m
472m
700m
QQ_feat_height_difference_QQm



| eigenschappen Grenoble-Bastille Grenoble | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 5 |
| bedrijf | Onbekend |
| frequency | Om de 5 minuten |
| Hoogte eindpunt | 472m |
| hoogte dalstation | 208m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 264 |
| {features:feat_jaar} | 1976 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 700m |
| {features:feat_middelstation-1} | Empty |
| {features:feat_middelstation-2} | Empty |
| aantal personen | 30 |
| prijsklasse | 0 - 10 |
| producent | Poma |
| {features:feat_product-id} | Bb36 |
| {features:feat_rolstoelvriendelijk} | |
| aantal stations | 2 |
| straat | Quai Stéphane Jay |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Omloopkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | 04 76 44 33 65 |
| {features:feat_tijd} | 4 min |
| liftnaam | Grenoble-Bastille |
| type | kabelbaan |
| {features:feat_uniek} | |
Grenoble-Bastille
38000 Grenoble
auvergne
Frankrijk
E-mail:info@bastille-grenoble.com



