Imbergbahn
8,7
| regio: | |
| capaciteit: | 8 personen |
| prijs: | € 16 (retour) |
913m
1217m
1230m
QQ_feat_height_difference_QQm


| eigenschappen Imbergbahn Steibis | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 42 |
| dieren toegestaan | |
| bedrijf | Imbergbahn & Skiarena Steibis GmbH & Co. KG |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 1217m |
| hoogte dalstation | 913m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 304 |
| {features:feat_jaar} | 2005 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 1230m |
| {features:feat_middelstation-1} | Empty |
| {features:feat_middelstation-2} | Empty |
| aantal personen | 8 |
| prijsklasse | 10 - 20 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | Bb39 |
| aantal stations | 2 |
| straat | In der Au 19 |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Omloopkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | 0049-83868112 |
| {features:feat_tijd} | 4,5 min |
| liftnaam | Imbergbahn |
| type | kabelbaan |



