Arber Bergbahn
8,7
| regio: | Böhmerwald |
| capaciteit: | 6 personen |
| prijs: | € 13 (retour) |
1050m
1392m
964m
QQ_feat_height_difference_QQm



| eigenschappen Arber Bergbahn Bayerisch Eisenstein | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 44 |
| dieren toegestaan | |
| bedrijf | Förstlich Hohenzollernsche ARBER-BERGBAHN e.K |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 1392m |
| hoogte dalstation | 1050m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 342 |
| {features:feat_jaar} | 1999 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 964m |
| {features:feat_middelstation-1} | Empty |
| {features:feat_middelstation-2} | Empty |
| aantal personen | 6 |
| prijsklasse | 10 - 20 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | Bb26 |
| {features:feat_rolstoelvriendelijk} | |
| aantal stations | 2 |
| straat | Talstation Groser Arber 1 |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Omloopkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | 49992594140 |
| {features:feat_tijd} | 4 min |
| liftnaam | Arber Bergbahn |
| type | kabelbaan |
Arber Bergbahn
94252 Bayerisch Eisenstein
Böhmerwald
Duitsland
E-mail:arber@hohenzollern.com



