Gletscherbus 3
8,7
| regio: | Zillertal |
| capaciteit: | 24 personen |
| prijs: | € 51 (retour) |
2600m
3235m
1897m
QQ_feat_height_difference_QQm






| eigenschappen Gletscherbus 3 Hintertux | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 27 |
| dieren toegestaan | |
| bedrijf | Zillertaler Gletscherbahn |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 3235m |
| hoogte dalstation | 2600m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 635 |
| {features:feat_jaar} | 1999 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 1897m |
| {features:feat_middelstation-1} | Empty |
| {features:feat_middelstation-2} | Empty |
| aantal personen | 24 |
| prijsklasse | 50 - 70 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | Bb21 |
| {features:feat_rolstoelvriendelijk} | |
| aantal stations | 2 |
| straat | 3MGC+V6 Vals |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Funitel |
| {features:feat_telefoon} | 4352878510 |
| {features:feat_tijd} | 5,10 min |
| liftnaam | Gletscherbus 3 |
| type | kabelbaan |
Gletscherbus 3
6294 Hintertux
Zillertal
Oostenrijk
E-mail:info@hintertuxergletscher.at



