Gletscherbus 2
8,7
| regio: | Zillertal |
| capaciteit: | 24 personen |
| prijs: | € 34 (retour) |
2031m
2609m
2280m
QQ_feat_height_difference_QQm




| eigenschappen Gletscherbus 2 Hintertux | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 34 |
| dieren toegestaan | |
| bedrijf | Zillertaler Gletscherbahn |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 2609m |
| hoogte dalstation | 2031m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 578 |
| {features:feat_jaar} | 1995 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 2280m |
| {features:feat_middelstation-1} | Empty |
| {features:feat_middelstation-2} | Empty |
| aantal personen | 24 |
| prijsklasse | 30 - 50 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | Bb20 |
| {features:feat_rolstoelvriendelijk} | |
| aantal stations | 2 |
| straat | Sommerbergalm |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Funitel |
| {features:feat_telefoon} | 4352878510 |
| {features:feat_tijd} | 6,33 min |
| liftnaam | Gletscherbus 2 |
| type | kabelbaan |
Gletscherbus 2
6294 Hintertux
Zillertal
Oostenrijk
E-mail:info@hintertuxergletscher.at



