Finkenberg 1
8,7
| regio: | Zillertal |
| capaciteit: | 10 personen |
| prijs: | € 21.5 (retour) |
878m
1760m
1800m
QQ_feat_height_difference_QQm


| eigenschappen Finkenberger Almbahnen 1 Finkenberg | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 56 |
| dieren toegestaan | |
| bedrijf | Finkenberger Almbahnen |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 1760m |
| hoogte dalstation | 878m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 882 |
| {features:feat_jaar} | 2017 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 1800m |
| {features:feat_middelstation-1} | Empty |
| {features:feat_middelstation-2} | Empty |
| aantal personen | 10 |
| prijsklasse | 20 - 30 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | Bb15 |
| aantal stations | 2 |
| straat | Persol 200 |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Omloopkabelbaan |
| {features:feat_telefoon} | 43528562196 |
| {features:feat_tijd} | 7 min |
| liftnaam | Finkenberg 1 |
| type | kabelbaan |



