Vaduzer Täli
8,7
| regio: | |
| capaciteit: | 6 personen |
| prijs: | € 15 (retour) |
1545m
1870m
1570m
QQ_feat_height_difference_QQm


| eigenschappen Vaduzer Täli Malbun | |
| {features:feat_amount-of-cabines} | 78 |
| bedrijf | Bergbahnen Malbun |
| frequency | doorlopend |
| Hoogte eindpunt | 1870m |
| hoogte dalstation | 1545m |
| {features:feat_hoogteverschil} | 325 |
| {features:feat_jaar} | 2006 |
| {features:feat_kindvriendelijk} | |
| lengte | 1570m |
| {features:feat_middelstation-1} | Empty |
| {features:feat_middelstation-2} | Empty |
| aantal personen | 6 |
| prijsklasse | 10 - 20 |
| producent | Doppelmayr |
| {features:feat_product-id} | Bb28 |
| aantal stations | 2 |
| straat | Malbunstrasse 58 |
| subtype | omloopkabelbaan |
| systeem | Stoeltjeslift |
| {features:feat_telefoon} | 4232654000 |
| {features:feat_tijd} | 5,5 min |
| liftnaam | Vaduzer Täli |
| type | stoeltjeslift |



